;
Eesti

Materjalid

Kõik materjalid, mida kasutame, võivad olla kahe- või ühepoolse trükiga. Materjali kaitsmiseks kasutame kas läikivat, või matt laminaati.

Sõltuvalt sellest, kus tooteid kasutatakse, võib valida sobiva materjali.

Materjali tüübid

Kartong – paks, kõva paber. Tavaliselt koosneb mitmest pressitud kihist. Tooded kartongist sobivad sissetingimustes kasutamiseks madala niiskusega, sest suurema niiskuse tõttu võib materjal deformeeruda.

KAPA – kolmekihiline materjal, mis koosneb polistiroolvahast, mõlemalt poolt kaegud kartongiga. Väike kaal annab võimaluse riputada tooted seinale nii konksuga, kui ka kahepoolse teibiga. Suurepäraselt sobib suuremate fotode trükkimiseks. Samuti sobib 3D-konstruktsioonide tegemiseks. Spetsiaalne lõikamistehnoloogia annab võimaluse teha sellest materjalist erinevaid lõikeid, mille järgi pannakse kokku valmis konstruktsioon (erinevad tootestendid, karbid jt).

Re-board – mitmekihiline materjal. 3 kihti: kahe kartongi vahel on MEEKÄRG (tselluloos). Nagu KAPA ja VISCOM plaadid sobib 3D-konstruktsioonide valmistamiseks. Suurema niiskusega keskkonnas võib deformeeruda.

Viscom – kolmekihiline materjal. 2 plastiku kihi vahel on vaht. Sobib nii siltide, kui ka suuremate fotode valmistamiseks. Sobib välistingimustesse ning samuti 3D-konstruktsioonide valmistamiseks.

BIP – kerge plaat plastikust. Sobib nii välis- kui ka sisetingimustesse. Kui soovite tellida toodeid, mis peavad olema vastupidavad aga samas soodsad, siis kindlasti pidage meeles seda materjali.

PVC – plastikmaterjal, üks populaarsematest materjalitest välisreklaami tootmiseks. Populaarsemad paksused: 5 – 10mm. Plaadist lõigatakse välja nõutava suurusega ja kujuga toode, peale kleebitakse tavaline või lamineeritud kleebis.

Komposiitalumiinium – kolmekihiline materjal; kahe alumiiniumi plaatide vahel on PVC kiht. Sobib nii siltide ja viitade tegemiseks, kui ka tähtede väljalõikamiseks. Materjal sobib ka graveerimiseks.

Saada päring ja hinnapakkumine saabub sinu meilile

    Vali failid üleslaadimiseks