;
Eesti

Kui sa oled samasuguse suhtumisega nagu enamik firmasid, siis ehk ei ole ka sina kunagi kaalunud välireklaamtahvlite ülespanekut. Sulle võib tunduda, et välireklaamtahvlid on rohkem mõeldud suurematele brändidele, nagu restoraniketid või kindlustusfirmad. See on vale. Igale firmale tulevad reklaamitahvlid kasuks. Paigaldatult strateegiliselt hoolikalt planeeritud asukohta võid vägagi üllatada, kui tuntuks sinu bränd seeläbi saab. 

Miks on välireklaamtahvlid tõhusad?

Sellel, et välireklaamtahvlid on edukad, on ka omad põhjused:.

  1. Välireklaamtahvlid on alati kohal ja olemas. Keegi ei saa neid „välja lülitada“. Mida muideks saab isegi uue meedia vahendite puhul – välja saab lülitada nii telereklaamid kui ka reklaamid sotsiaalmeedias – see nimelt juhtub iga kord, kui inimene lülitab välja oma teleka või arvuti. Kui sa aga seisad liiklusummikus ja sinu kõrval seinal on mõned välireklaamtahvlid, siis sul pole lihtsalt muud teha, kui neid vaadata.
  2. Kui sinu välireklaamtahvlid on paigaldatud rahvarohkesse kohta, siis võivad seda näha miljonid inimesed. Ja need, kes seda näevad, need näevad seda igal nädalapäeval ja igal ajal. Vastavalt uuringutele märkavad inimesed 70% välireklaamtahvlitest, millest nad mööduvad. 
  3. Vastavalt uuringutele märkavad välireklaamtahvleid ca 93% kõigist ameeriklastest. Kas on need  siis paigaldatud ühistranspordile või kasvõi lihtsalt pingi peale – neid märgatakse kindlasti. Tee oma välireklaamtahvlid mõne naljaka fraasiga või meeldejääva pildiga ja kogud veelgi suuremat tähelepanu.
  4. Vastavalt ekspertide hinnangutele maksavad välireklaamtahvlid 60% vähem kui trükireklaamid, 50% vähem kui raadioreklaamid ja koguni 80% vähem kui telereklaamid. Ainuke asi, mis on odavam kui reklaamtahvlid, on reklaamimine läbi interneti. 
  5. Liiklus suureneb pidevalt. Viimase 40 aasta jooksul on liiklus teedel suurenenud 53% võrra. Ja see kasv suureneb veelgi, kuna üha rohkem inimesi liigub mööda maanteid. Kuna lennukiga lendamine muutub üha kallimaks, siis on viimase 30 aasta jooksul automatkade arv suurenenud üle 100% võrra. 
  6. Enamus ameeriklasi veedab oma autodes ca 15 tundi nädalas. See on päris palju aega, mida saab kasutada muuhulgas ka selleks, et ka sinu reklaamtahvlid nende teele satuks ja nad neid näeks. 

 

Tutvu meie reklaamitahvlide tootelehega!