;
Eesti
Eesti

Large-format printer - Roland

Large-format printer - Mimaki

Mprint workers

Plotter - cutter

Xerox digital printer

Meie ja meie tegemised

Trükkimisteenuseid pakkuv Mprint OÜ alustas tegevust 2008. aastal. 2019. aastal kolisime Priisle äripark, Ussimäe tänavale avaramatesse ruumidesse. Pakume nii reklaam- kui ka interjööritrükki – nii trükiseid, laiformaattrükki, kleebiseid ja esitlustarvikuid kui ka eri fotoklaase ja -trükke ning dekoratiivkleebiseid. Trükkimisele mineva materjali saab meile saata meilitsi ning valmis tooted saab kätte pakiautomaadist või kullerilt.

Meil töötavad pikaajaliste trükkimise kogemustega professionaalsed trükisellid ning abivalmis, toetavad ja pühendunud klienditeenindajad. Püüame alati kliendi soove mõista ja professionaalset nõu anda ning kaalume iga väljakutset.Meie kogemused, hoolivus ja tööle pühendumine tagavad kvaliteetse trükkimise teenuse!

Oleme järk-järgult täiendanud ja uuendanud ka trükkimiseks vajalikku masinaparki ning pakume praeguseks kõige kaasaegsemaid digitrükilahendusi. Meie professionaalsed ja täpsed trükkalid garanteerivad kõrge trükikvaliteedi. Uus masinapark aitab kiirelt toota nii suuremaid kui ka väiksema koguse trükiseid, siis selle jaoks vuhisevad kontoris kiired ja väledad jalakesed. Pakume ka firmadele eraldi kiletamise ja lamineerimise teenust uue laminaatoriga – Bubble Freega.

Saame klientidele pakkuda tasuta parkimist ja võimalust meeldivalt keha kinnitada Hügge restos.

Teil on idee, aga te ei tea, kuidas seda teostada? Võtke meiega julgelt ühendust ja konsulteerige meie abivalmite klienditeenindajatega – kindlasti leiame ja teostame suurepärase trükilahenduse.

Perioodil 28.01.2014 kuni 15.04.2014 viidi Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi projekt „www.mprint.ee veebilehe kujundus”, Mprint OÜ toetussumma oli 2 856 eurot. Projekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest.

eas_yhevarviline_logo_sinine2

Saada päring ja hinnapakkumine saabub sinu meilile

    Vali failid üleslaadimiseks