;
Eesti

Igal äril on vaja kliente, aga kliendid peavad ju ometigi teadma äri olemasolust ja asukohast enne seda, kui ta sinna sisse astub ja mõne ostu teeb. See lihtne loogika teeb kleebiste kasutamise iga turundusstrateegia nutikaks ja tulemuslikuks osaks. Ning kleebiste hea märgatavus, lihtne kasutus ja taskukohane hind teeb nendest suurepärase reklaamivahendi.

Tänapäeval saab kleebiseid toota pea kõigis vormides, millistes iganes soovid. Ja ka kleepida neid pea kõikjale, kuhu iganes soovid. Seetõttu siinkohal paar soovitust, kuidas kleebiseid oma äri kasuks kõige tulemuslikumalt tööle panna.

  1. Kujunda oma kleebised atraktiivseteks – kasutades unikaalset disaini, erksaid värve ja ebatavalist kuju. Samuti tuleb kasuks mõne lühikese, kaasakiskuva ja meeldejääva slogani lisamine.
  2. Lase printida tuhandeid kleebiseid. Ühe kleebise hind on üsna madal ning mida rohkem sa neid prindid ja ringlusse lased, seda rohkem saab sinu firma märgatud, mis omakorda ongi ju sinu eesmärk.
  3. Tee kleebised kättesaadavaks igale inimesele, kes sinu firma uksest sisse astub. Kindlusta, et virn kleebiseid oleks klientide jaoks olemas nii välisukse juures kui ka sekretäri laual. Mõned ärid arvavad, et ühe kleebise kaasaandmine iga ostuga on hea efektiivne. Palu lähedalolevatel teistel tegevusaladel tegutsevatel äridel lubada panna pakk sinu kleebiseid ka enda juurde nende klientidele jagamiseks ja paku neile samasugust vastuteenet – selline reklaami vahetus on väärtuslik ning samas lähe see kummalegi midagi maksma.
  4. Kleebi oma kleebised kioskitele jmt. nähtavatele kohtadele, kus see on vähegi lubatud.
  5. Paku klientidele ostetavalt kaubalt ühekordset 10%-list soodustust (või mingit muud märgatavat lisaväärtust), kui nad lubavad kleepida sinu kleebise oma autole vmt.

Kleebised on suurepärane viis anda inimestele oma ärist teada just selles piirkonnas, kus tegutsed. Need loovad brändi kuvandi, mis jääb inimestele meelde. Ning lõpetuseks – korduvalt ja korduvalt on leidnud tõestust väide, et kleebised tõesti toovad kliendid sinu uksest sisse!

Tutvu meie kleebiste tootelehega!